PALMA CITY HOTEL

Hotel luksoz me 4 yje në qendër të Sarandës

Me një pishinë të hapur dhe dhoma me ajër të kondicionuar me Wi-Fi falas dhe një ballkon, PALMA city HOTEL ndodhet pikërisht pranë plazhit.

Relaksohuni në hotelin tonë luksoz

Ose jeni në Sarandë për biznes ose kënaqësi, hoteli Palma është vendi i duhur për ju. Me një pishinë të hapur noti dhe dhoma e kostume luksoze me ajër të kondicionuar me Wi-Fi falas dhe një ballkon me pamje panoramike nga deti.


Më Shumë

Eksploroni dhomat tona

Suitë Ekzekutive

Me një pishinë të hapur dhe dhome me ajër të kondicionuar me Wi-Fi falas dhe një ballkon. Parkim publik falas është i mundur.

Dhomë Deluxe Dyshe

Relaksohuni në një dhomë të rehatshme që ofron një pamje të mrekullueshme të detit. Dhomat dyshe kombinojnë komoditetin me stilin modern.

Junior Suite

Luksoze, moderne dhe elegante, këto suita përfshijnë një dhomë ndenjeje dhe një dhomë gjumi të përshtatshme për t'ju çlodhur me pamje nga deti.

NA ZGJIDHNI NJË HERË, DHE DO TË NA ZGJIDHNI GJITHMONË.
Restoranti & Bar

Bar-restoranti ynë është një strehë ideale për takime dhe lakmi ose thjesht për t'u çlodhur pas një dite të gjatë në diell. Ju mbuluam me zgjim-dhe shkoni me kafe të freskët, lëngje të shtrydhura dhe mëngjes drejt vaktit të lehtë dhe darkës.


Restoranti Jonë

Pishinë E Jashtme

Pishina jonë luksoze është në dispozicion për ju dhe familjen tuaj gjatë gjithë ditës. Shijoni diellin dhe pushoni pranë pishinës. Ndoshta do të dëshironit edhe një pije freskuese nga bari ynë. Ne ofrojmë të gjitha llojet e shërbimeve premium për klientët tanë të nderuar.


Na Kontaktoni

Vlerësime

“Prona ndodhet në mënyrë të shkëlqyer pranë portit me pamje të bukur dhe akses në det dhe shëtitore. I gjithë stafi ishte shumë miqësor dhe jashtëzakonisht i dobishëm dhe i sjellshëm. Dhoma ishte moderne dhe shumë e pastër.”

Aoife

Ireland

“Vendndodhje e shkëlqyer, dhoma të pastra me pamje të mrekullueshme mbi Sarandë. Shumë i përshtatshëm për mysafirët që vijnë me traget pasi hoteli është vetëm 100 metra nga porti.”

Amanda

Ireland

“Vendndodhja ishte e shkëlqyer, pranë portit. Dhoma ishte e bollshme dhe shumë e pastër. Stafi ishte i ngrohtë dhe mikpritës dhe mëngjesi ishte i shkëlqyer.”

Caroline

Mbretëria e Bashkuar

“Stafi ishte tepër miqësor dhe i dobishëm. Njohuritë lokale janë gjithmonë të rëndësishme! Pamja ishte mahnitëse, dhoma ishte e rehatshme dhe gjithçka ishte e një standardi të lartë.”

Brian

Mbretëria e Bashkuar